HAKKIMIZDA

Her Yenilik Sağlık İçin

Inoliva, deneyimli ve uzman isimlerin liderliğinde kurulmuş bir ilaç şirketidir. Benimsediği vizyon ve misyonu sağlık sektörüne taşıyarak inovatif ürünler üzerinde çalışmayı ve ilklere imza atmayı kendine ilke edinmiştir.

İsmini kuzey mitolojisindeki LİVA (yaşam ve yaşamı korumak) kelimesinden alan firma, taşıdığı bu anlamı şirket misyonuna entegre etmiştir. Inoliva’nın temel amacı ise yaşamın korunmasına katkıda bulunacak yenilikçi ürünleri toplum sağlının hizmetine sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründeki uluslararası bilgi ve birikimi, inovatif sağlık ürünlerine dönüştüren Inoliva, insanların sağlıklı, enerjik ve mutlu bir yaşam sürmelerine destek olmayı amaçlar.

Inoliva’nın hedefi, sektöründe Türkiye’nin güven lideri olmaktır.

MİSYONUMUZ

İnsan ve yaşamının önemini her zaman farkında olan Inoliva’nın misyonu;

  • Bütünsel sağlık felsefesi çerçevesinde faaliyet göstermek
  • Uluslararası bilgi ve birikimi, ar-ge çalışmalarıyla koruyucu ve güçlendirici inovatif sağlık ürünlerine dönüştürmek
  • Kalitesi ve etkisi yüksek, yenilikçi, öncü ürünler geliştirmek
  • İnsanların sağlıklı, enerjik ve mutlu bir hayatı sürmelerine destek olmak

Adres: Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No: 4 Maslak - Sarıyer 34467 İstanbul

Telefon: 0850 260 0 444
Mail: info@inoliva.com

Adres: Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No: 4 Maslak - Sarıyer 34467 İstanbul

Telefon: 0850 260 0 444
Mail: info@inoliva.com

Scroll to top

costco sildenafil steel libido para que sirve penile enlargement exercises natural man sex caffeine pills reduce sex drive male libido enhancers why do men take sex pills how to make percocet stronger and last longer any way to naturally increase penis size low prices on cialisrecall on high blood pressure medicine blood pressure medication that cause erectile dysfunction can you drink alcohol when you're taking blood pressure medicine? top ten blood pressure medicines propranolol and lisinopril together high blood pressure what is how to manage high blood pressure naturally an aspirin a day to lower blood pressure does skipping meals lower blood pressure grapefruit essential oil and high blood pressure medication