HEPOLİVA

Hepoliva

Besin Öğeleri Bileşen Adı / 1 Tablette
SAMe (S-Adenozil Metiyonin) 250 mg
Devedikeni Tohum Ekstresi (Silybum Marianum) 140 mg
Silimarin 112 mg
Kolin Bitartarat 425.5mg

HEPOLİVA, İtalyan Biyoteknoloji şirketi Velit Pharma’nın geliştirdiği HBest isimli özel bir kaplama teknolojisine sahip inovatif bir ürünüdür.  HBest İnoliva İlaç’ın tescilli üretim teknolojisidir.

İçindekiler: Kolin Bitartarat, SAMe (S-Adenozil Metiyonin), Hacim Artırıcı (Mikrokristalin Selüloz),Devedikeni Tohum Ekstresi (Silybum marianum), Kaplama Maddesi Karışımı: (Stabilizör: Hidroksipropil, Metil Selüloz, Hidroksipropil Selüloz, Topaklanmayı Önleyici: Talk, Renklendirici: Titanyum Dioksit), Stabilizör (Hidroksipropil Selüloz), Topaklanmayı Önleyici (Silikon Dioksit), Stabilizör (Hidroksipropil Metil Selüloz), Topaklanmayı Önleyici (Yağ Asitleri), Renklendirici (Klorofillerin ve Klorofilinlerin, Bakır Kompleksleri)

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı:

Günde 1 (bir) kere 1 (bir) tablet, aç karnına bir bardak (200 ml) su ile alınmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Kullanıcı Grubu:

11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Detaylı bilgi

 

Adres: Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No: 4 Maslak - Sarıyer 34467 İstanbul

Telefon: 0850 260 0 4443
Mail: info@inoliva.com

Adres: Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No: 4 Maslak - Sarıyer 34467 İstanbul

Telefon: 0850 260 0 444
Mail: info@inoliva.com

Scroll to top